Međunarodna konferencija o bezbednosti informacija – BISEC’2023

17.11.2023.

Univerzitet Metropolitan i Udruženje eSigurnost organizuju 14. Međunarodnu konferenciju o bezbednosti poslovnih informacija (BISEC’2023), koja će se održati 24. novembra 2023. godine na Univerzitetu Metropolitan u Nišu od 9 časova.

Cilj konferencije je jačanje veza između privrednog sektora, javnog sektora i akademskih krugova u oblasti informacione bezbednosti i komunikacionih sistema, uzimajući u obzir savremene standarde u ovoj oblasti, kao i najnovije informaciono – komunikacione tehnologije u praksi.

Ove godine glavna tema konferencije je: Etika i sigurnost generativne veštačke inteligencije

BISEC konferencija na Univerzitetu Metropolitan, održaće se u hibridnom formatu i biće otvorenog tipa i samim tim prilika da svi koji žele da čuju najaktuelnije teme i dobiju informacije od vodećih stručnjaka iz ove oblasti, mogu da se besplatno prijave.

Prijavite se i pročitajte više informacija na:

www.bisec.metropolitan.ac.rs