Letnja škola na Univerzitetu Metropolitan

2.08.2021.

Univerzitet Metropolitan organizuje besplatnu letnju školu za srednjoškolce i studente iz oblasti IT-a, menadžmenta i dizajna.

Pažljivo smo odabrali najaktuelnije i najtraženije oblasti iz kojih će se radionice održati. Iskustvo i nova saznanja biće predočena od strane iskusnih profesionalaca, profesora i asistenata Univerziteta Metropolitan.

Svi polaznici MET letnje škole dobiće SERTIFIKAT Univerziteta Metropolitan za pohađanje odabrane radionice. Sertifikat omogućava oslobođenje od polaganja prijemnog ispita za sve one koji budu zainteresovani da upišu osnovne akademske studije na Univerzitetu Metropolitan.

Radionice se održavaju u sledećim terminima:

• Osnove programiranja u Javi / Beograd / od 26. do 30. jula
  • Osnove programiranja u Javi / Niš / od 9. do 13. avgusta
  • Kreiraj svoju prvu video igru / Beograd / od 26. do 30. jula
  • Digitalno preduzetništvo / Beograd / od 2. do 3. jula
  • Digitalni marketing / Online / od 9. do 13. avgusta
  • Digitalni marketing / Niš / od 9. do 13. avgusta
  • Uvod u Web dizajn i fotografija / Niš / od 9. do 13. avgusta

Očekujemo vas na Univerzitetu Metropolitan, gde ćemo iskoristiti letnje dane za usavršavanje znanja na kvalitetnim radionicama!

Više detalja možete pronaći na: