Humanitarna akcija Univerziteta Metropolitan za porodilište u Višegradskoj

14.03.2022.

Humanitarna akcija koju su pokrenuli studenti Modnog dizajna, Fakulteta digitalnih umetnosti sa podrškom Najlepše metraže, kompanije koja je poklonila sve materijale – doniranje posteljina za Kliniku za ginekologiju i akušerstvo GAK u Višegratskoj, uspešno je završena u petak 11.03. 2022. Donacija je naišla na veliku zahvalnost i radost celog kolektiva porodilišta.

Studenti Modnog dizajna sa profesorkom Ljiljanom Miličić odlučili su da doniraju posteljine i kompresnice, koje su sami napravili, jer moramo priznati posteljina jeste simbol sigurnosti, ušušknosti i topline, što je i bebama i mamama najpotrebnije.

Ovom prilikom želimo da pohvalimo i da se zahvalimo svim našim studentima koju su uvek tu da sa svojim idejama i radom pružaju pomoć onima kojima je to najpotrebnije.

Ovaj poklon za mame i bebe je samo mali znak da mislimo na njih. Ponosni smo i srećni što smo pomogli ovako važnoj ustanovi kao što je Klinika za ginekologiju i akušerstvo GAK u Višegratskoj.