Dostignuća mladih – Takmičenje srednjoškolaca u preduzetničkim veštinama – Zaječar

28.10.2019.

Univerzitet Metropolitan je i ove godine deo organizacije Dostignuća mladih u Srbiji, gde su profesori i studenti kao mentori deo takmičenja – Poslovni izazov. Sledeće takmičenje će biti organizovano u Zaječaru, 13. novembra 2019. godine, gde će učestvovati srednjoškolci iz Zaječarskog okruga, i gde će biti 130 srednjoškolaca i njihovih profesora.

Ispred Poslovno-obrazovnog centra Univerziteta Metropolitan iz Niša u žiriju je i profesor Fakulteta informacionih tehnologija, Goran Stamenović, a mentori su: Milica Mladenović, asistent na Fakultetu za menadžment; Bojana Stojanović, marketing asistent i Ivana  Petrović, marketing menadžer UM-a.

Takmičenje Poslovni izazov, je jedinstveno takmičenje koje pruža učenicima priliku da razviju samopouzdanje, sposobnost kreativnog razmišljanja i timskog rada, kao i da ovladaju komunikacijskim i prezentacijskim veštinama.