Dostignuća mladih – Takmičenje srednjoškolaca u preduzetničkim veštinama – Kragujevac

21.11.2019.

Univerzitet Metropolitan nastavlja da bude deo organizacije Dostignuća mladih u Srbiji, gde su profesori i studenti kao mentori deo takmičenja – Poslovni izazov. Sledeće takmičenje će biti organizovano u Kragujevcu, 27. novembra 2019. godine, gde će biti prisutno oko 130 srednjoškolaca i njihovih profesora iz Šumadijskog okruga.

Ispred Univerziteta Metropolitan iz Beograda će biti prisutni sledeći mentori: Andrea Vukomanov, marketing menadžer; Ljubica Cvetković, saradnik u nastavi na Fakultetu za menadžment i Marko Dadić, uspešan student 4. godine Fakulteta za menadžment. U sastavu stručnog žirija, ispred Metropolitana je profesor Fakulteta informacionih tehnologija, dr Vladimir Milićević.

Takmičenje Poslovni izazov, je jedinstveno takmičenje koje pruža učenicima priliku da razviju samopouzdanje, sposobnost kreativnog razmišljanja i timskog rada, kao i da ovladaju komunikacijskim i prezentacijskim veštinama.