Uspešna 2018. godina za Univerzitet Metropolitan

8.01.2019.

Univerzitet Metropolitan je za kraj 2018. godine, organizovao svečanu proslavu za ceo kolektiv iz Beograda i Niša, gde su dodeljene povelje i zahvalnice profesorima, kao i zaposlenima koji su doprineli da rad i razvoj Univerziteta u protekloj godini bude uspešan.

Predsednik i rektor Univerziteta Metropolitan, profesor dr Dragan Domazet se obratio prisutnima, čestitao svima na uspešnoj godini koja je iza nas, benefitima koji su ostvareni zajedničkim trudom i svečano uručio povelje i zahvalnice.

Univerzitet Metropolitan već 14 godina obrazuje najtraženije kadrove na tržištu rada kroz svoju misiju, viziju i vrednosti koje se odnose na liderstvo i integritet, kao i inovativnost, inicijativu i preduzetništvo. Metropolitan nastavlja da bude i u 2019. godini vodeća naučno-obrazovna institucija u Srbiji i regionu, koja stvara buduće profesionalne i etičke lidere spremne za izazove budućnosti društva.