Svečana dodela diploma za najbolje studente na Univerzitetu Metropolitan u Begradu

19.12.2018.

Ponedeljak, 24. decembar 2018. godine sa početkom od 18h, je rezervisan za svečanu dodelu diploma u prostorijama Univerziteta Metropolitan u Beogradu. Na svečanoj dodeli diploma će prisustvovati studenti završne godine Osnovnih i Master akademskih studija, iz Niša i Beograda.

Uspešni studenti Univerziteta Metropolitan su najbolji primer svega što Univerzitet pruža svakom pojedincu tokom studija, jer je kod nas student u centru pažnje i drago nam je što su naši diplomci pravi akademski građani, koji pružaju primer drugima. Univerzitet Metropolitan već 13 godina obrazuje najtraženije kadrove na tržištu rada, koji kroz svoje poslovanje u svetu i kod nas daju lični pečat svojim stečenim znanjem.

Univerzitet Metropolitan je veoma ponosan na svaku generaciju diplomiranih studenata, jer su njihova dostignuća i stečeno znanje odraz uspeha samog Univerziteta.