Fakultet digitalnih umetnosti na Computer Graphics & Arts Conference –  CGA 2018

Fakultet digitalnih umetnosti na Computer Graphics & Arts Conference – CGA 2018

23.11.2018.

Fakultet digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan i studijski program Dizajn interaktivnih medija su se predstavili na ovogodišnjem Computer Graphics & Arts Conference –  CGA 2018 / Konferenciji kompjuterske grafike, koja je organizovana od strane našeg dugogodišnjeg partnera, Crater studija.

Ove godine Konferencija je bila bogatija za program Know-It-How, koji je prevashodno namenjen studentima. U VR Corner-u je predstavljen kolaborativni projekat ART VR profesorke Katarine Kaplarski i profesora Milana Ličine, sa FDU-a. Takođe studenti UM-a su imali priliku da prisustvuju svim predavanjima u okviru dvodnevne CGA 2018 konferencije, koja je održana u muzeju Jugoslovenske kinoteke.