Artists Anonymous fueled and powered by Univerzitet Metropolitan na Beogradskom Marketu

26.12.2018.

Neprofitabilna organizacije Artists Anonymous, fueled and powered by Univerzitet Metropolitan će izlagati na design marketu, u okviru Beogradskog Marketa (Žorža Klemensoa 19) u subotu, 29. decembra 2018. godine sa početkom od 10h do 18h. Među afirmisanim izlagačima lokalnih brendova koji su dobili poziv da budu deo kreativnog događaja, nastupaće i Artists Anonymous.

Sam koncept neprofitabilne organizacije Artists Anonymous, fueled and powered by Univerzitet Metropolitan je osmislila Madlena Dašić, profesorka Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan, pre tri godine sa željom da ujedinjuje kreativno društvo, angažuje različite formate dizajna i zauzima inicijativu kroz svoj rad, za opšte dobro.

„Artists Anonymous Belgrade” je doživeo realne forme na manifestacijama kao što su: Festival Nauke, Festival Dev9t, Mikser festival i druge izložbe koje Univerzitet Metropolitan organizuje, kao i kroz rad za mnoge fondacije i humanitarne organizacije.

Vidimo se na Beogradskom Market u subotu, da zajedno začinimo
novogodišnju, prazničnu atmosferu