Keynote speaker profesor dr Branislav Milovanović

Predavač je redovni profesor na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu, aktivni član Evropske akademije nauka i umetnosti, takođe i predavač na Medicinskom fakultetu u Salzburgu, direktor Klinike za internu medicinu, osnivač i šef Neurokardiološke laboratorije u bolnici „Bežanijska kosa”, autor je više od 250 naučnih radova, jedan od najcitiranijih vodećih eksperta u svetu za neurokardiološke smetnje srca.

Mesto održavanja: Kongresni centar Envoy hotela
(Gospodar Jevremova br. 47, 11000 Beograd)
10:00h –10:30h Okupljanje i registracija učesnika
10:30h – 12:00h „Za biznis je potrebno srce’’ – kako da oslušnemo svoje srce i blagovremeno reagujemo da bi zaštitili sebe i svoj biznis, jer samo zdravo srce može biti hrabro da donese prave odluke. Profesor dr Branislav Milovanović sa 25 godina iskustva, više hiljada pacijenata, svetski priznat, VIP govornik na najprestižnijim međunarodnim konferencijama posvećenim neurokardiološkim aspektima srčanih problema.
12:00h – 12:45h Koktel pauza, networking
12:45h – 13:30h Pitanja i odgovori, razgovor sa predavačem