„Artists Anonymous“ na izložbi u galeriji O3ONE na Dorćol Platz-u

28.12.2021.

„Artists Anonymous, fueled and powered by Univerzitet Metropolitan“ biće deo izložbe u galeriji O3ONE na Dorćol Platz-u (Dobračina 59b, Beograd) od 28. decembra do 15. januara.

Svi zainteresovani ljubitelji umetnosti, neiscrpne kreativnosti i dobre volje – moći će da kupe unikatne, autentične radove od različitih autora i svoj novac doniraju u humanitarne svrhe. Ako vas isčekuje hitni praznični šoping, autori radova koji su spremni za prodaju iz asortimana će biti za našim pop up-om predstojećih dana u narednim terminima: 28. decembra 20-22h, 29. decembra 18-20h i 30. decembra 18-20h.

Sredstva su namenjena za realizaciju programskih aktivnosti iz oblasti socijalne zaštite i brige za socijalno ugroženu decu (organizovanje oporavka dece iz socijalno-ugroženih porodica, obezbeđenje interventne pomoći u paketima hrane i higijene, odeće, obuće, školskog pribora i sl. za socijalno-ugrožene porodice sa posebnim akcentom na višečlane porodice i decu).

Očekujemo vas!

MI kreiramo, VI kupujete, ZAJEDNO doniramo!