Međunarodna konferencija o bezbednosti informacija – BISEC’2021

2.12.2021.

BISEC (Business Information Security Conference) međunarodna konferencija o bezbednosti informacija, ove godine po 12. put, održaće se u petak 3. decembra, sa početkom u 10.00 časova, na Univerzitetu Metropolitan.

I ove godine na konferenciji biće reči o najvažnijim i najaktuelnijim temama o bezbednosti sistema koji su naša budućnost (veštačkoj inteligenciji, zaštiti samih podataka, klaud okruženjima na različitim mestima gde se podaci čuvaju, od telefona, drugih mobilnih uređaja do automobila, itd.). Ove godine biće predstavljeno 18 radova, koji će biti objavljeni u Zborniku konferencije.

Glavna tema ovogodišnje konferencije je: Data protection in the business environment.

Konferencija će biti organizovana u ‘onlajn’ formatu putem platforme Zoom.

BISEC konferencija na Univerzitetu Metropolitan biće otvorenog tipa i samim tim prilika da svi koji žele da čuju najaktuelnije teme i dobiju informacije od vodećih stručnjaka iz ove oblasti, mogu se besplatno prijaviti i pogledati agendu konferencije na stranici: