Upišite Univerzitet Metropolitan bez ponovnog polaganja prijemnog ispita do 31. jula

5.07.2019.

Dragi brucoši, sada možete upisati željeni fakultet bez ponovnog polaganja prijemnog ispita na Univerzitetu Metropolitan. Izaberite jedan od najtraženijih akreditovanih studijskih programa iz oblasti IT-a, menadžmenta i dizajna.

Ukoliko ste polagali prijemni ispit na bilo kom fakultetu tj. na drugoj visokoškolskoj ustanovi, a koji je sličan prijemnom ispitu jednom od fakulteta Univerziteta Metropolitan, oslobođeni ste od polaganja prijemnog.

Rektor Univerziteta Metropolitan, profesor dr Dragan Domazet, smatra da je prva godina studija prilika da student pokaže – da li je sposoban da uspešno studira na izabranom studijskom programu. To je praksa u mnogim razvijenim zemljama širom sveta, gde je lako upisati prvu godinu, a teže upisati drugu i uspešno završiti studije.

Univerzitet Metropolitan do 31. jula 2019. godine omogućava budućim studentima direktan upis. Prijavite se, iskoristite direktan upis i postanite najtraženiji kadar na tržištu rada.

Dobro došli na MET!