Završen prvi Future Park – najveći zabavni cyber-park u Evropi

25.12.2017.

Studenti Fakulteta informacionih tehnologija i studijskog programa Softversko inženjerstvo, Jovan Ćorković i Vukašin Vučenović organizovali su ovogodišnji Future Park festival, koji se održao na Beogradskom sajmu od 15. do 24. decembra 2017. godine.

Svi posetioci Future Park festivala bili su u prilici da upoznaju mnoge uspešne ličnosti iz IT sektora, tim uspešnih studenata Univerziteta Metropolitan koji stoji iza „HookApp” aplikacije, kao i da uživaju u međunarodnom turniru u okviru Counter Strike-a i drugim gejming dešavanjima.

Univerzitet Metropolitan je i na ovom festivalu podržao svoje mlade i talentovane studente i predstavio studijske programe u okviru Fakulteta informacionih tehnologijaFakulteta digitalnih umetnosti.

U nastavku pogledajte kako je bilo na Future Park-u: