Profesorka Modnog dizajna Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan, Tijana Pavlov je i ove godine član komisije u okviru regionalnog takmičenja za studente, diplomce i postdiplomce modnog dizajna, kao i mlade dizajnere – NOIZZ Fashion Award.

NOIZZ je glas generacije C, a jedan od stubova koncepta je NOIZZ Fashion koji modu posmatra na autentičan način, ne mešajući se u viziju samog autora, već je podržava u svom izvornom obliku. Najuspešniji kandidati predstaviće se sa po dva modela na finalnoj reviji, koja će biti održana u okviru predstojećeg 44. Belgrade Fashion Week-a.

O učesnicima finalne revije odlučuje komisija sastavljena od eminentnih modnih stručnjaka, u čijem su sastavu: Tijana Pavlov, modni dizajner i profesorka Modnog dizajna na Univerzitetu Metropolitan, novinarka Suzana Zlatanović-Luna Lu i modni stilista Ašok Murti. Pobednik konkursa osvaja vrednu nagradu – putovanje na London Fashion Week.