“Angažuj se” izložba apsolvenata Fakulteta digitalnih umetnosti

21.01.2022.

Studenti završne godine osnovnih studija Fakulteta digitalnih umetnosti, Univerziteta Metropolitan, predstaviće svoje koncepte na temu socijalno angažovanog dizajna na izložbi „Angažuj se“, u Galeriji O3on, na Dorćol Platz- u 1. februara, sa početkom u 18h.

Studenti su u okviru predmeta Dizajn portfolia pod mentorstvom profesorke Madlene Dašić istraživali socijalno angažovane poruke i koliko je zapravo  važno slati relevantne i uverljive poruke zbog naše zajednice.

Apsolventi će prezentovati plakate i prostorne intervencije na datu temu i pokazati svoj talenat i znanje, ne samo u tehničkim izradama dizajna već i copywriting umeće u konceptualnom dizajnu i formatiranju važnih poruka na različite teme koje su razumljive široj populaciji.

Pozivamo vas da nam se pridružite i zajedno sa nama učestvujete i pomognete u deljenju vrlo važnih i socijalno angažovanih poruka!