Najsavremenije studijske programe

Studenti Univerziteta Metropolitan već na prvoj godini studija ostvaruju poslovne uspehe.

Univerzitet Metropolitan postavlja svoje ciljeve na osnovu svetski prihvaćenih standarda, nudeći obrazovanje za budućnost, za dolazeće tehnologije i nove zahteve tržišta.

Kvalitetno obrazovanje za najtraženija zanimanja

Studenti Univerziteta Metropolitan osvajaju nagrade na svetskim takmičenjima i najplaćeniji su kadrovi na tržištu rada.

Pogledajte sve uspehe naših studenata

Diploma priznata u celom svetu

Zahvaljujući Bolonjskom i Američkom (iEEE i ACM) sistemu obrazovanja diploma Univerziteta Metropolitan je priznata u celom svetu.

Primenljiva znanja i veštine

Studenti Univerziteta Metropolitan su prepoznati od strane vodećih kompanija u Srbiji i regionu i najtraženiji su kadrovi na tržistu rada.

Zaposlenje odmah nakon diplomiranja

Na osnovu stečenih teorijskih i praktičnih znanja tokom studiranja, studenti su spremni da se upuste u poslovne vode i odmah nakon diplomiranja pronađu posao u struci.

Pogledajte gde su zaposleni naši studenti

Izbor između tradicionalnih i internet studija

Studirajte bilo kad, bilo gde i tempom koji vama odgovara.

Tradicionalni i internet studenti koriste istu literaturu, koja se nalazi na najsavremenijem eLearning sistemu učenja u regionu, stoga je i diploma stečena studiranjem putem interneta izjednačena diplomi stečenoj na tradicionalnoj nastavi.

Student u centru pažnje

Lični pristup, mentorski rad i 24/7 dana u nedelji dostupna podrška tokom studiranja.

Efektan i interaktivan rad u malim grupama

Nastava na našem Univerzitetu obavlja se u malim grupama uz interaktivan rad između profesora i studenata.

Najatraktivnija lokacija sa odlično opremljenim prostorom

• Univerzitet Metropolitan se nalazi na atraktivnoj lokaciji Sportski centar „Milan Gale Muškatirović“ na 25. Maju pored Dunavskog šetališta.
  • Studentima su na raspolaganju 24h/7 dana u nedelji najsavremenije tehnički opremljene, klimatizovane prostorije sa wireless (WI-FI) internet konekcijom.

Partnerstvo sa vodećim kompanijama

Mogućnost da već na prvoj godini studija svoj rad i talenat predstavite i napravite svoj prvi poslovni uspeh.

Sadržajan studentski život

Putovanja, žurke, sportska dešavanja, finansijske i mnoge druge povoljnosti.

Pogledajte šta sve Univerzitet Metropolitan pruža