Žurka Univerziteta Metropolitan

3.04.2014.

Dokaz da studiranje na našem Univerzitetu ne znači samo prisvajanje znanja, usavršavanje veština i ostvarivanje kontakta sa poslovnim svetom, nego i zabava i druženje jeste da Parlament Univerziteta Metropolitan organizuje žurku u klubu „Parlament“ 10. aprila. Na samoj žurci biće promotivnih cena pića a posebno za tu žurku posetioci će moći da naruče koktel „Metropolitan“.

O Parlamentu ne treba trositi puno reči, atmosfera koja vlada i koja oduševljava i najbolje klabere obuzima svakoga ko se nađe u klubu.Za muziku je zadužen DJ Marino koji je pripremio najveće hitove domaće i strane muzike: house, rnb, disco, disco house, 90s, pop hits, domaći hitovi…

Ulaz je otvoren za sve zainteresovane. Pozivamo Vas da dođete da se družite sa studentima Univerziteta Metropolitan.

metropolitan zurka