Završen prvi kurs o kriptovalutama

1.12.2017.

U četvrtak, 30. novembra održano je poslednje predavanje kursa „Uvod u Bitkoin i kriptovalute“ u okviru Proakademije Univerziteta Metropolitan. Aleksandar Matanović, osnivač servisa za otkup i prodaju Bitkoina (ECD.rs), kao i vlasnik CoinTelegraph franšize za Srbiju zajedno sa svojim saradnicima je nakon predavanja nastavio neformalno druženje sa polaznicima kursa tokom koje su diskutovali o budućnosti kriptovaluta i njihovoj primeni u godinama koje dolaze.

Polaznike kursa očekuje testiranje stečenog znanja nakon koga dobijaju sertifikat o položenom kursu koji će svakako predstavljati dobru osnovu za dalji rad i usavršavanje u ovoj oblasti.

Ovo je prva grupa u okviru kursa “Uvod u Bitkoin i kriptovalute” koja je okupila preko 90 zainteresovanih, a sledeći kurs o kriptovalutama očekuje nas početkom naredne godine.

Svim polaznicima prvog kursa o kriptovalutama na Univerzitetu Metropolitan želimo puno sreće i uspeha na predstojećem testu!