Zapažene kreacije studentkinja Univerziteta Metropolitan na konkursu B Future – Belgrade Fashion Week-a

1.04.2017.

Sinoć je u Belexpocentru završeno finale konkursa B Future studenata modnog dizajna, na Belgrade Fashion Week-u. Studentkinje Univerziteta Metropolitan i finalistkinje – Ivana Vorguca, Katarina Krajnović i Sofija Mitrović su imale zapažene modele i uspešno su odgovorile na zadatu temu “Harmonija kontrasta”.

Svaka je na svoj način dala lični pečat ovom delu revije, kao i to zašto su baš njihove kreacije bile u finalu ovog prestižnog takmičenja za mlade talente. Pred žirijem je teška odluka, koga proglasiti za pobednika B Future konkursa na 41. Belgrade Fashion Week-u. Više o tome ko je odneo prvo mesto na ovom konkursu znaćemo posle 4. aprila.

Čestitamo našim studentkinjama sa modnog dizajna na ovom učešću i želimo im još mnogo uspešnih revija u budućnosti!