Za još jednu nezaboravnu noć u Ben Akibi zaslužni naši talentovani studenti Modnog dizajna

27.04.2018.

Metropolitan fashion day koji je održan 24. aprila 2018. godine u poznatom beogradskom klubu/galeriji „Ben Akiba”, gde je studentkinja četvrte godine Fakulteta digitalnih umetnosti, sa smera Modni dizajn, Mina Maksimović predstavila svoje radove u okviru predmeta Modna ilustracija i Modne tehnike.

Izložba je protekla u sjajnoj atmosferi i uz dobru muziku, a teletovanoj Mini su dali podršku kolege sa treće godine Modnog dizajna, koji su predstavili realizovane projekte.

Želimo našim studentima sa Modnog dizajna puno uspeha i sreće u daljem radu, kao i još mnogo izložbi i revija u budućnosti.

U produžetku pogledajte atmosferu sa događaja