Veliki odziv budućih brucoša za besplatne pripreme iz crtanja za prijemni ispit na Univerzitetu Metropolitan

21.03.2017.

U subotu 18. marta 2017. godine, na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu i Nišu održan je prvi čas besplatnih priprema crtanja za buduće studente. Naišli smo na veliki odziv mladih talentovanih ljudi, a budućih brucoša Fakulteta digitalnih umetnosti.

Pripreme u Beogradu vodi profesorka Vesna Pavlović, dok u Nišu vodi profesor Mile Kocev. Lepa i kreativna atmosfera koja je pratila prvi čas crtanja na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu, bila je samo uvod u ono što zainteresovane kandidate očekuje i ovog vikenda, ali sada u dva termina – subota i nedelja od 12h.

Pozivamo sve zainteresovane kreativce da se ovde prijave i iskoriste ovu priliku kako bi se upoznali sa planom i programom Univerziteta Metropolitan i onim što nudi u okviru smerova na Fakultetu digitalnih umetnostiGrafički dizajn, Dizajn interaktivnih medija i Modni dizajn.

Čekamo vas, da se družimo i uživamo u zajedničkoj kreativnosti!