URUČENE DIPLOME 11. GENERACIJI STUDENATA

27.12.2016.

Studentima koji su uspešno završili osnovne akademske studije na Univerzitetu Metropolitan tokom 2016. godine na svečanosti priređenoj u njihovu čast diplome je uručio Rektor Univerziteta Metropolitan prof. dr Dragan Domazet. Čestitke su uputili i dekani Fakulteta informacionih tehnologija, Fakulteta za menadžment i Fakulteta digitalnih umetnosti naglašavajući da je diploma prvi, ali veoma važan korak za buduću karijeru. Rektor i dekani poželeli su diplomcima uspešnu karijeru i otvorili mogućnost buduće bliske saradnje sa Univerzitetom Metropolitan.

„Danas je veoma važan dan u vašem životu i verujem da ćete znanja i iskustva stečena tokom studija uspešno primeniti u bilo kojoj oblasti i u bilo kom poslu kojim se budete bavili. Već sada sam ponosan na vas i radujem se što je naš Univerzitet dobio nove vredne, hrabre i uspešne ambasadore“, poručio je diplomcima prof. dr Dragan Domazet, dodajući da su najuspešnijim studentima vrata Univerziteta Metropolitan uvek otvorena kako za nastavak studija tako i za podršku njihovim projektima i idejama.

Ovo je 11. generacija studenata koji su uspešno diplomirali na Univerzitetu Metropolitan, a kvalitet studija i uspeh diplomaca najbolje ilustruje podatak da su gotovo svi veoma brzo uspeli da se zaposle, a neki od njih i osnuju svoje privatne kompanije. Osnovne akademske studije na fakultetima Univerziteta Metropolitan usklađene su sa Bolonjskim i Američkim (iEEE i ACM) sistemom obrazovanja i prilagođene su najvišim standardima visokog obrazovanja u svetu.

Pogledajte deo atmosfere sa svečane dodele diploma: