Upišite savremene studije prijave su otvorene

9.07.2014.

Na Univerzitetu Metropolitan još uvek su otvorene prijave za studije. Na samom Univerzitetu je moguće upisati studije iz oblasti informacionih tehnologija, menadžmenta i dizajna. Ukupno 10 studijskih programa, na osnovno akademskim studijama, 6 na master studijama i 5 na doktorskim, koji su kreirani prema svetskim standardima. Uslov za upis jeste završena četvorogodišnja srednja škola, polaganje prijemnog ispita i dostavljanje kompletne dokumentacije.

Univerzitet Metropolitan je doneo odluku da oslobodi kandidate od polaganja prijemnog ispita ukoliko su oni već polagali prijemni za neku drugu visokoškolsku ustanovu. U tom slučaju je potrebno samo da prođu kroz intervju sa predstavnicima Univerziteta prilikom upisa.

Kandidati koji nisu polagali prijemni, mogu to da učine u terminu koji im odgovara u periodu od ponedeljka do petka između 09 – 16 časova. Zakazivanje termina je moguće ukoliko kontaktirate Univerziet putem telefona +381 11 20 30 885  illi putem e-maila info@metropolitan.ac.rs

Koja su dokumenta potrebna za upis polgedajte putem linka.

Školarina za studijske programe obuhvata stručnu literaturu kojoj studenti pristupaju koristeći se eLearning platformom LAMS. Knjige u štampanom obliku na Univerzitetu Metropolitan nisu u upotrebi.