Univerzitet Metropolitan predstavljen na Sajmu visokog obrazovanja u Sarajevu

9.11.2016.

Univerzitet Metropolitan je ove godine učestvovao na Međunarodnom Sajmu visokog obrazovanja i stipendija, koji je bio održan u Sarajevu 4. novembra 2016. godine u Olimpijskoj dvorani Ramiz Salčin. Ovo je prvo učešće Univerziteta Metropolitan na ovoj manifestaciji i, ujedno, prvo predstavljanje u Bosni i Hercegovini, čime je Univerzitet otvorio vrata i potencijalnim studentima iz susedne države.

Na jednom mestu đaci srednjih škola, studenti, mladi profesori, kao i roditelji, mogli su da se upoznaju sa programima više od trideset fakulteta. Sajam je predstavljao jedinstvenu priliku za sve posetioce da na jednom mestu saznaju nešto više o osnovnim, master i doktorskim studijama, upisu na željene studijske programe, o tradicionalnom i online studiranju, ali i o brojnim takmičenjima koje Univerzitet Metropolitan nudi srednjoškolcima.

Za sve posetioce sajma pripremili smo interesantan, dinamičan i kreativan sadžaj, kako bi ih naveli da razmisle čime žele da se bave u budućnosti.

Pogledajte na fotografijama atmosferu koja je vladala na štandu Univerziteta Metropolitan tokom sajma.