Univerzitet Metropolitan predstavio internet studije budućim studentima opštine Sremska Mitrovica

30.03.2017.

U svečanoj Sali gradske opštine Sremska Mitrovica, 29. marta 2017. pod organizacijom Odbojkaške akademije „Kovačić“, Univerzitet Metropolitan je imao priliku da predstavi akreditovane internet (online) osnovne akademske studije svim prisutnim građanima Sremskog okruga.

Profesori i predstavnici Univerziteta Metropolitan su govorili da univerzitet kao vodeća naučno-obrazovna institucija razvija buduće profesionalne i etičke lidere kako u Srbiji, tako i u regionu. Univerzitet Metropolitan posebnu pažnju pridaje razvoju privrede i društva. Akcenat je bio na predstavljanju studiranja putem interneta (online) studija kao i pogodnosti koje im ovaj vid nastave pruža.

Svečana sala je bila ispunjena do poslednjeg mesta sa mladim ljudima i njihovim roditeljima, koji su imali priliku da čuju šta studenti Univerziteta Metropolitan dobijaju pored neophodnog znanja – kreativno i sistematsko razmišljanje, kako da rešavaju zadate probleme i kako da kreiraju svoj biznis na bazi novih ideja.

Pored osnivača odbojkaške akademije Zorana Kovačića, bili su prisutni zamenik načelnika za sport i kulturu Zoran Miščević, načelnik za obrazovanje Mirjana Pjevac i zamenik gradonačelnika opštine Sremska Mitrovica Svetlana Milanović.

Drago nam je što smo bili u mogućnosti da građanima Sremskog okruga predstavimo način rada i znanje koje Univerzitet Metropolitan može da pruži budućim akademskim građanima.