Univerzitet Metropolitan od sada i u srcu Beograda

9.10.2013.

Univerzitet Metropolitan kao visoko obrazovna institucija uvek je težila da napreduje u svakom pogledu. Nudimo najsavremenije studijske programe koje predaju vrhunski stručnjaci u svojoj oblasti. Ipak sve ovo ne bi bilo moguće i bez vrhunskih uslova za rad i učenje. Sa atraktivne lokacije u Tadeuša Košćuška pored reke, proširili smo se i od sada možete posetiti naše nove prostorije na Trgu Republike 3 – u srcu Beograda.

Mnogima je poznato da je upravo ova lokacija bila prvo sedište Fakulteta informacionih tehnologija i upravo smo tu izgradili jak brend kakav je FIT, zahvaljujući kojem smo prerasli u veću instituciju kakva je danas Univerzitet Metropolitan.
Pozivamo vas da posetite naše nove prostorije na Trgu Republike 3 ili da se prošetate do keja na 25. maju gde smo i dalje tu za vas.
Vaš Univerzitet Metropolitan!