Univerzitet Metropolitan obavio je prijem brucoša

29.09.2014.

U subotu, 27. septembra održan je prijem novih brucoša Univerziteta Metropolitan i tom prilikom održana je svečana dodela indeksa. Sa svojim roditeljima i prijateljima, veliki broj studenata prisustvovao je ovom prijemu. Na početku skupa prisutnima se obratio rektor Univerziteta Metropolitan, prof. dr. Dragan Domazet. Uz savete rektora, kao i dekana sva tri fakulteta, brucošima je poželen uspešan polazak na studije. Studentima su uručeni indeksi od strane dekana Fakulteta informacionih tehnologija, prof. docenta dr. Miroslave Raspopović, dekana Fakulteta digitalnih umetnosti, vanrednog profesora dr. Nenada Perića i dekana Fakulteta za menadžment, docenta dr. Vojka Sakside. Nakon uručenih indeksa, u studentskom klubu okupili su se svi prisutni gde su se bolje upoznali sa svojim novim kolegama, dekanima, profesorima i zaposlenima.