Univerzitet Metropolitan na Sajmu sporta

21.11.2017.

Šesti po redu Sajam sporta održaće se od 24. do 26. novembra 2017. godine, u okviru Beogradskog sajma. Univerzitet Metropolitan će biti jedan od učesnika i predstaviti studijski program Menadžment u sportu u hali 1 od 10h do 19h, gde je ulaz besplatan.

Svim zainteresovanim posetiocima biće predstavljeni studijski programi Osnovnih, Master i Doktorskih akademskih studija Univerziteta Metropolitan, a posebno Fakulteta za menadžment u okviru koga je i studijski program Menadžment u sportu. Posetioci UM štanda će dobiti informacije o studijskim programima, kao i pogodnostima koje se nude tokom studiranja.

Svečano otvaranje šestog Sajma sporta i defile učesnika održaće se u petak od 12h. Vidimo se na štandu Univerziteta Metropolitan!