Univerzitet Metropolitan na sajmu obrazovanja u Podgorici

4.05.2016.

Posetite 11. Međunarodni podgorički sajam knjiga i obrazovanja, odaberite željeni studijski program Univerziteta Metropolitan i iskoristite sajamski popust od 10%

Dragi srednjoškolci i budući studenti,

Univerzitet Metropolitan Vas poziva na 11. Međunarodni podgorički sajam knjiga i obrazovanja, koji će se održati od 9. do 15. maja, u garažnom delu šoping centra Delta City u Podgorici.

Ovogodišnji sajam jedinstvena je prilika da na jednom mestu saznate sve o osnovnim i master studijama Univerziteta Metropolitan, kao i sve o upisu na željene studije, studentskim stipendijama i povoljnostima koje nudimo.

NE PROPUSTITE:

• Sajamski popust od 10% za upis prve godine osnovnih akademskih studija

Upoznajte naše studente, profesore i saslušajte iskustva onih koji su izgradili uspešne karijere.

Očekujemo Vas na štandu Univerziteta Metropolitan od ponedeljka, 9. maja do nedelje, 15. maja od 11 do 22 h!