Univerzitet Metropolitan na međunarodnom sajmu Obrazovanja u Nišu

12.04.2017.

10. međunarodni sajam Obrazovanja u Nišu, pod nazivom „Moja karijera-Moj izbor“ održan je 7. i 8. aprila 2017. godine, u niškom Domu vojske. Univerzitet Metropolitan je bio jedan od učesnika ovog sajma, gde je predstavio studijski program budućim brucošima za 2017/18. godinu.

Studenti Univerziteta Metropolitan iz Niša su takođe imali aktivno učešće na ovom sajmu. Svim potencijalnim budućim studentima koji su posetili štand, ispisivali su imena kaligrafskim pismom i nacrtali portrete za uspomenu.

Preko 40 visokih škola, najuspešnijih privatnih i državnih fakulteta iz Srbije i inostranstva, predstavili su svoj program mnogobrojnim posetiocima. Pored obrazovnih ustanova koje su bile deo sajma obrazovanja u Nišu, organizovane su i besplatne kreativne radionice, promocije knjiga, okrugli stolovi i tribine različitih tematika.

Sajm Obrazovanja „Moja karijera-Moj izbor“ pored srednjoškolaca iz Niša i okioline, posetili su i budući studenti iz čitavog regiona.