Univerzitet Metropolitan na festivalu nauke „Nauk nije bauk“

8.04.2015.

Proteklog vikenda, Univerzitet Metropolitan je učestvovao na sedmom festivalu nauke Nauk nije bauk. Učešće je ove godine preraslo u tradicionalno te se ovom prilikom zahvaljujemo organizatoru gimnaziji „Svetozar Marković“ iz Niša na pozivu.
U petak i subotu družili smo se sa osnovcima, srednjoškolcima i ostalim studentima ali čak i oni, najmlađi posetioci, nisu izostali.
Naši studenti pokazali su svoja umeća posetiocima, od brzopoteznih portreta preko kaligrafije i interesantnih video igara i 3D modelovanja koje su naučili tokom prvog semestra iz Uvoda u objektno orjentisano programiranje. Možemo slobodno da se pohvalimo da smo bili jedan od najposećenijih štandova na festivalu, zahvaljujući našim talentovanim studentima.
Do sledećeg Nauka, vidimo se!