Univerzitet Metropolitan na Festivalu gejminga i pop kulture

5.12.2017.

Na ovogodišnjem Festivalu gejminga i pop kulture, koji se održava od 15. do 17. decembra 2017. godine na Beogradskom sajmu i Univerzitet Metropolitan će biti jedan od učesnika u hali 2 – nivo A.

Na manifestaciji koja objedinjuje sve teme vezane za gejming industriju i zabavu, Univerzitet Metropolitan će predstaviti studijski program Računarske igre, Fakulteta informacionih tehnologija. Ovaj studijski program je idealan za sve koji uživaju u svim sferama gejminga. Mogućnosti za rad u gejming industriji otvorene su ne samo za programere, već i umetnike. Program Računarske igre razvija tehnička i umetnička znanja i veštine neophodne za rad u industriji računarskih igara.

Univerzitet Metropolitan je jedini akreditovan Univerzitet u Srbiji koji nudi akademsko obrazovanje u razvoju računarskih igara i koji je kreiran po međunarodnim standardima. Studijski program Računarske igre traje četiri godine i može se studirati tradicionalno ili putem interneta (online). Nakon uspešnog završetka studija, studenti programa Računarske igre stiču akademsko zvanje DIPLOMIRANI INŽENJER INFORMACIONIH TEHNOLOGIJA RAČUNARSKE IGRE.

Vidimo se na najvećem festivalu gejminga i pop kulture u Srbiji, gde vas na štandu Univerziteta Metropolitan u hali 2 – nivo A Beogradskog sajma očekuju i gejmerska iznenađenja.