Univerzitet Metropolitan na 3. Međunarodnom Sajmu visokog obrazovanja i stipendija u Sarajevu

2.11.2016.

Univerzitet Metropolitan učestovaće na Međunarodnom Sajmu visokog obrazovanja i stipendija, koji će biti održan u Sarajevu 4. novembra 2016. godine od 11.00 do 18.00 sati, u Olimpijskoj dvorani Ramiz Salčin. Ovo je prvo učešće Univerziteta Metropolitan na ovoj manifestaciji i, ujedno, prvo predstavljanje u Bosni i Hercegovini, čime Univerzitet otvara vrata i potencijalnim studentima iz susedne države.

Na ovogodišnjem, trećem po redu, Sajmu visokog obrazovanja i stipendija biće predstavljeno više od 30 visokoškolskih ustanova iz zemalja u regionu. Partneri manifestacije su Republika Slovenija, Republika Hrvatska i Ministarstvo civilnih poslova Bosne i Hercegovine.

Pozivamo vas da tokom trajanja sajma posetite naš štand i saznate sve informacije o osnovnim i master studijama Univerziteta Metropolitan, kao i o stipendijama i pogodnostima koje nudimo studentima.

Vidimo se u Sarajevu!