Univerzitet Metropolitan na 14. EDUfair™

10.03.2017.

Univerzitet Metropolitan će tradicionalno i ove godine biti jedan od izlagača na 14. EDUfair™ koji će se održati u hotelu Crowne Plaza u periodu od 10. do 11. marta. 2017.

Posetioci EDUfair™ imaće priliku da se informišu o našim studijskim programima, aktuelnostima kao i o ranim upisnim rokovima.

Svečanom otvaranju 10. Marta, sa početkom u 12h, će prisustvovati i rektori, dekani, profesori iz 18 zemalja širom sveta kao i predstavnici medija.

Za sve posetioce sajma pripremili smo interesantan, dinamičan i kreativan sadžaj, kako bi posetioce naveli da razmisle čime žele da se bave u budućnosti.

Ujedno je sajam i idealna prilika da saznate više o osnovnim, master i doktorskim studijama kao i o tradicionalnom i online studiranju.

Tu su takođe, i naša takmičenja koja organizujemo za učenike 3. I 4. razreda srednjih škola.

Posetite naš štand i iskorisite priliku da našim profesorima i studentima postavite pitanja u vezi sa svim što vas zanima.

Vidimo se!