Univerzitet Metropolitan dodelio stipendiju pobedniku Republičkog takmičenja iz poslovne informatike

24.04.2014.

U srednjoj ekonomskoj školi “Bosa Milićević” u Subotici, 22.03.2014. je održano 22. Republičko takmičenje iz poslovne informatike. Ovo prestižno takmičenje je okupilo maturante iz 28 škola, na nivou cele Srbije, u području rada ekonomije, prava i administracije.

Univerzitet Metropolitan je imao čast da pruži podršku ovoj manifestaciji, pa je s obzirom na to, takmičaru koji je osvojio prvo mesto dodelio stpendiju za sve četiri godine osnovnih akademskih studija na Fakultetu infromacionih tehnologija. Ovom prilikom želimo još jednom da čestitamo pobedniku Nikoli Ugrinoviću, maturantu srednje ekonomske škole “Bosa Milićević”, koja je, kao što smo već spomenuli i bila domaćin pomenutog takičenja.