Univerzitet Metropolitan će biti prisutan na 11. međunarodni sajam obrazovanja EDUfair™ 2014, u Beogradu, u upravo renoviranom Hotelu Crowne Plaza u petak 7. i subotu 8.marta.

6.03.2014.

Sajam će svečano otvoriti prof. dr Tomislav Jovanović, ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja u Vladi Republike Srbije.
EDUfair™ se tradicionalno organizuje pod pokroviteljstvom Ministarstva prosvete, nauke i tehološkog razvoja Republike Srbije i uz podršku Gradskog Sekretara za obrazovanje grada Beograda i Fondacije prestolonaslednika Aleksandra Karađorđevića za obrazovanje. Ove godine izlaže preko 80 univerziteta, fakulteta i visokih škola iz Srbije i 11 zemalja sveta.

Bilo bi lepo da posetite nas štand!

Vidimo se tamo.