Umetničke sposobnosti studenata Grafičkog dizajna iz centra u Nišu predstavljene su na Filmskim susretima

2.09.2015.

Studenti prve godine Univerziteta Metropolitan u Nišu, sa odseka za grafički dizajn, još jednom su pokazali svoje crtačko umeće i to van fakultetskog ateljea.

Ovog puta su njihovu publiku činili posetioci jubilarnih, pedesetih, Filmskih susreta u Nišu, na kojim su bila predstavljena domaća filmska ostvarenja. Iako festival odlikuje velika posećenost svake godine, zbog značajnih dela domaće kinematografije, pažnja nikako nije izostala ni u našem kutku. Portretisanje se još jednom pokazalo kao nešto u čemu uživaju ne samo studenti umetnosti na Metropolitanu, već i mnogi prolaznici i šira javnost.

Kako je prošla poseta Filmskim susretima, možete pogledati na fotografijama koje slede: