UM iz Niša kroz humanitarnu akciju podržao izgradnju Hematološkog odeljenja Kliničkog centra Niš

24.10.2017.

Humanitarna akcija Poslovno-obrazovnog centra Univerziteta Metropolitan iz Niša za udruženje NURDOR, održana je u petak 20. oktobra 2017. godine, na platou ispred Kalče u centru Niša.

Izlagači kao glavni učesnici humanitarne akcije, bili su studenti Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan Centra u Nišu. Oni su zajedno sa profesorima prodavali radove studenata po simboličnoj ceni. Pored izloženih radova iscrtavali su se brzopotezni portreti i imena kaligrafskim pismom, sugrađanima koji su učestvovali u humanitarnoj akciji.

Univerzitet Metropolitan je pružio podršku i pomoć za izgradnju Hematološkog odeljenja Kliničkog centra u Nišu i dat je značajan doprinos udruženju „NURDOR“.