U Pirotu je otvorena izložba radova studenata grafičkog dizajna Univerziteta Metropolitan

17.06.2016.

U Pirotu je, 15. Juna 2016. godine u klubu “Tvrđava” otvorena izložba radova studenata grafičkog dizajna Univerziteta Metropolitan, centra u Nišu.

Svečanim otvaranjem javnosti su svoje radove predstavili studenti prve i druge godine grafičkog dizajna, a posetioci su bili u prilici da pogledaju 34 rada koje su za ovu priliku odabrali i pripremili mladi umetnici.

Ovo je treća po redu, a prva u Pirotu, izložba studenata grafičkog dizajna Univerziteta Metropolitan, centra u Nišu.

Postavka će za posetioce biti dostupna narednih petnaest dana, a kako je bilo na otvaranju i kako su izložbu doživeli predstavnici medija pogledajte u nastavku: