Turnir za srednjoškolce iz video igara MET Games

4.02.2016.

Pozivamo sve srednjoškolce koji su ljubitelji video igara da se prijave na sada već tradiocionalni turnir pod nazivom „MET Games koji će se održati 20. i 21. februara u Poslovno-obrazovnom centru Univerziteta Metropolitan u Nišu.

Zainteresovani će imati priliku da pokažu svoje znanje iz igara „Pro Evolution Soccer 2016“ i „League of Legends“ i tako osvoje vredne nagrade.

Takmičenje iz PES-a biče održano na Play Station 4 konzolama gde će ekipe činiti po dva igrača a ekipe od po pet igrača za LoL takmičenje pokazaće svoje veštine u našim savremenim računarskim učionicama.

Ponesite sa sobom dobro raspoloženje, a takođe povedite i prijatelje da navijaju za Vas i učestvuju u stvaranju pravog sportskog takmičarskog duha.

Prijavu za „MET Gamesmožete izvršiti putem LINKA.