Svečano dodeljeni sertifikati prvoj grupi polaznika kratkog kursa – „Uvod u Bitkoin i kriptovalute“

19.12.2017.

Na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu svečano su dodeljeni sertifikati prvoj grupi polaznika kratkog kursa – „Uvod u Bitkoin i kriptovalute“, koji su uspešno položili završni test i pohađanje kursa.

Aleksandar Matanović, master iz oblasti Digitalnih valuta i predavač ovog kratkog kursa je dodelio sertifikate prvoj grupi polaznika, kojih je bilo preko 90.

U okviru Proakademije Univerziteta Metropolitan zbog velikog interesovanja, održaće se i novi kratki kurs „Uvod u Bitkoin i kriptovalute“ za koga su otvorene prijave, a koji će početi 12. marta 2018. godine u trajanju od 4 nedelje.

Svim polaznicima prvog kursa o kriptovalutama želimo puno sreće i uspeha u budućem „rudarenju“, kako bi što pre unovčili stečeno znanje.