Svečana dodela diploma na Univerzitetu Metropolitan

22.12.2017.

Diplomcima Univerziteta Metropolitan će biti svečano dodeljene diplome u utorak 26. decembra 2017. godine sa početkom od 17h na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu u učionici U1.

Univerzitet Metropolitan postoji skoro 13 godina i sa svakom novom generacijom studenata koja završi Osnovne akademske studije, postaje još ponosniji jer zna da je pružio najbolje obrazovanje i da oni koji dobiju diplomu UM-a čine naše najbolje  akademsko društvo.

Nastavljamo da obrazujemo najtraženiji i najplaćeniji kadar, koji kroz svoje poslovanje u svetu i kod nas daje lični pečat svega onoga što je Univerzitet Metropolitan za njih pružio.

Naš slogan – Student u centru pažnje! ostaje i u budućnosti naša misija i vizija.