Studijski program UM-a Menadžment u sportu predstavljen na šestom Sajmu sporta

27.11.2017.

Završen je šesti Sajam sporta u Beogradu, na kome je i Univerzitet Metropolitan bio jedan od učesnika. Sajam je trajao tri dana i ulaz je bio besplatan za sve posetioce, koji su želeli da vide i otkriju zašto je zapravo Srbija zemlja sporta. Univerzitet Metropolitan je predstavio Osnovne akademske studije i posebno akreditovan studijski program Menadžment u sportu u okviru Fakulteta za menadžment.

Cilj studijskog programa Osnovnih akademskih studija Menadžment u sportu jeste sticanje znanja i veština iz oblasti sportske industrije, menadžmenta i marketinga. Dobijanjem najkvalitetnijeg znanja u okviru studijskog programa Menadžment u sportu, studenti se razvijaju u lidere u okviru sportske industrije, gde sa lakoćom dolaze do visokih radnih pozicija i konstantno napreduju.

Ono što izdvaja Univerzitet Metropolitan jeste i lokacija. Univerzitet Metropolitan se nalazi u okviru Sportsko rekreativnog centra „Milan Gale Muškatirović“ (25. maj) na samoj obali Dunava, gde se pored dobro poznatih, bazena nalaze i „Novak” teniski tereni, najbolje opremljene teretane u Beogradu, kao i drugi sportsko-rekreativni objekti.

Kod nas je student u centru pažnje i naš zadatak je da stvaramo uspešne profesionalce. Budi i ti menadžer u svetu sportske industrije sa diplomom koja je priznata u celom svetu!