Studentkinje Univerziteta Metropolitan na Cosmopolitan magazin listi SUPER ŽENA ZA 2013

23.12.2013.

Naše studentkinje AdaJAMM tima, kao i odbojkašica Jovana Brakočević, našle su se na Cosmopolitan listi SUPER ŽENA ZA 2013. Devojke AdaJAMM tima, studentkinje Informacionih tehnologija Univerziteta Metropolitan, Maša PejčićAna Rodić, Jovana Kovač i Jelena-Marina Bradarić, ove godine su odnele pobedu na svetskom prestižnom takmičenju Microsoft Imagine Cup’s ‘Woman’s Athletics App Challenge’. Njihov zadatak na takmičenju je bio da kreiraju softver koji će promovisati sport i u tome su uspele u potpunosti, osvojivši I mesto.

Takođe, naša studentkinja grafičkog dizajna Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan, Jovana Brakočević našla se na listi časopisa Cosmopolitan SUPER ŽENA ZA 2013. Jovana je poznata odbojkašica i kapiten odbojkaške reprezentacije Srbije.

Čestitamo našim devojkama na postignutim uspesima. Univerzitet Metropolitan je ponosan na svoje studentkinje.