Studentkinja četvrte godine Modnog dizajna, Ivana Vorguca plasirala se u finale takmičenja “Central Europe 2016 Fashion design competition”

25.08.2016.

Takmičenje “Central Europe Fashion week” održava se četvrtu godinu za redom u Budimpešti u okviru Mercedes Benz Central Europe Fashion week-a i predstavlja priliku da se dizajneri, pored nagrade za koju se bore, predstave internacionalnoj modnoj sceni, ali i potencijalnim investitorima za razvoj svog daljeg rada.

Studentkinja Fakulteta digitalnih umetnosti, Univerziteta Metropolitan Ivana Vorguca izborila se za finale među više od 200 učesnika. Svoju kolekciju prikazace 29-30. septembra u Budimpešti.

Ovom prilikom želimo da čestitamo Ivani na uspehu koji je ostvarila i poželimo joj još veći uspeh na finalnom takmičenju.