Studenti Univerziteta Metropolitan kao organizatori festivala – Future Park 2017.

29.11.2017.

Studenti Fakulteta informacionih tehnologija i studijskog programa Softversko inženjerstvo, Jovan Ćorković i Vukašin Vučenović su organizatori ovogodišnjeg Future Park festivala, koji se održava na Beogradskom sajmu od 15. do 24. decembra 2017. godine, u hali 4 Beogradskog sajma.

Na Future Park festivalu biće predstavljena budućnost IT industrije u Srbiji, a pored toga, naši studenti će predstaviti i svoj projekat na kome rade već godinu dana – “HookApp”. U pitanju je prva srpska dejting aplikacija, za koju se prognozira da će prodrmati i zaintrigirati kako naše, tako i svetsko tržište.

Univerzitet Metropolitan će biti takođe jedan od učesnika Future Park festivala, gde će podržati svoje malde i talentovane studente i predstaviti studijske programe u okviru Fakulteta informacionih tehnologija i Fakulteta digitalnih umetnosti.

Svi posetioci Future Park festivala biće u prilici da upoznaju mnoge uspešne ličnosti iz IT sektora, tim uspešnih studenata koji stoji iza “HookApp” aplikacije, kao i da uživaju u međunarodnom turniru u okviru Counter Strike-a i drugim gejming dešavanjima.