Studenti sa modnog dizajna nastavljaju da nižu uspehe – novo polufinale na Serbian Fashion Week-u

31.03.2017.

Studenti Univerziteta Metropolitan, sa smera Modni dizajn su ostvarili još jedan uspeh i plasirali se u polufinalu FDTC takmičenja mladih talenata u okviru Serbian Fashion Week-a.

Ovo je četvrta godina za redom kako se naši studenti plasiraju u polufinale. Izabrano je 10 polufinalista koji će se naći pred internacionalnim žirijem, a sa Univerziteta Metropolitan su se plasirali studenti sa prve i treće godine studija modnog dizajna. Sa prve godine Strahinja Tabaković i Milica Tovilović, a sa treće godine Sofija Mitrović koja je ove godine bila i finalista na B Future, Belgrade Fashion Week-a.

Finale takmičenja – mladi talenti Serbian Fashion Week održaće se 26. aprila 2017. godine. Sigurni smo da će naši studenti biti u centru pažnje i na ovogodišnjem Serbian Fashion Week-u.