Studenti Fakulteta za menadžment u poseti tržišnim liderima u okviru studijskog putovanja “JUG”

3.06.2016.

U cilju unapređenja kvaliteta studentskog znanja i iskustva Fakultet za menadžment, na čelu sa dekanom prof. dr Anom Bovan, nastavlja organizovanje studijskih putovanja.

Nakon uspešnog  studijskog putovanja „SEVER“ u maju 2016, godine u junu su studenti Fakulteta za menadžment, Univerziteta Metropolitan putovali na “JUG”.

Putovanje je koordinisao profesor Aleksandar Jankulović, a studenti su posetili  kompanije “West Prarmaceuticals” i “Intraprofil”. Domaćini su za naše studente pripremi posebne prezentacije kompanija i obilazak proizvodnje. Na ovom putovanju studenti su imali priliku da saznaju sve u vezi sa praktičnom primenom ISO standarda i ostalih tehnologija, u skladu sa savremenim trendovima.

Ono što studijska putovanja u organizaciji Fakulteta za menadžment čini jedinstvenim iskustvom jeste činjenica da su studenti maksimalno uključeni u samu organizaciju  poslovno-stručnih poseta i putovanja i na taj način u prilici su da unaprede kvalitet svog znanja i iskustva.

U okviru putovanja “JUG” predstavnici Univerziteta Metropolitan uručili su zahvalnice za dugogodišnju saradnju kompanijama koje su studenti posetili.

Na putovanju “JUG”, uz poslovno-stručne posete, studenti su obišli i Vinariju “Despotika”, a nakon prezentacija vinarije posetili su i proizvodnju i muzej vinodeljstva.

U nastavku pogledajte kako su studenti i profesori proveli dan na studijskom putovanju “Jug”.