Studenti Fakulteta digitalnih umetnosti organizovali su drugu akciju u okviru projekta #studiram

28.06.2016.

U cilju podizanja svesti o značaju izbora kvalitetnog visokoškolskog obrazovanja studenti Univerziteta Metropolitan od 18. maja 2016. godine organizuju svake subote kreativne, interaktivne akcije za sugrađane u okviru projekta #studiram .

Studenti Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan organizovali su u subotu, 25. juna 2016. godine, crtanje portreta i mrtve prirode ispred SRPC „Milan Gale Muškatirović“ – bazeni 25. maj.

U prijatnoj atmosferi posetioci su bili u prilici da vide kako maldi umetnici, studenti Fakulteta digitalnih umetnosti, stvaraju umetnička dela. Kroz druženje i upoznavanje studenti su prisutnima predstavili svoja znanja, umeća i talente, a posebnu pažnju posetilaca privukla je mogućnost da prisutni i sami uzmu učešće u akciji studenata, poziraju mladim umetnicima i na poklon dobiju svoj portret.

Studenti Fakulteta informacionih tehnologija, Fakulteta za Menadžment i Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan, predstaviće se kroz različite interaktivne sadržaje i omoguciti posetiocima da na zabavan način zavire u mogućnosti primenljivih znanja koja studenti Univerziteta Metropolitan stiču već na prvoj godini studija. #stUdiraM je projekat Univerziteta Metropolitan koji se sprovodi u cilju promocije obrazovanja pre svega i ovim povodom ukazuje na potrebe današnjice kada je u pitanju sticanje znanja, sposobnosti i razvoj kako lični tako i profesionalne karijere.

Zbog velikog interesovanja za aktivnosti koje studenti organizuju u okviru projekta  #studiram Univerzitet Metropolitan nastaviće sa ovakvim i sličnim akcijama i u narednom periodu.

U nastavku pogledajte kako je protekla druga aktivnost u okviru projekta #studiram: